GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13406069
nr 1340 6069
Fat
Kina, Blåvitt kompaniporslin, 19x14 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:52:36
200 kr
Fat
Kondition: slitage, nagg
nr 1340 6069
Fat
Kondition: slitage, nagg
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 10 augusti 2020 |